האם יש לכם פרויקט בנייה בו נוכל לעזור?

צור קשר

אודות החברה

אודות דור שפייזמן גבעתיים – מאז 1998, חברת דור שפייזמן גבעתיים בנייה עזרה ללקוחות להשלים יותר מ -25,000 פרויקטים ב -160 מדינות בכל שבע היבשות שיצרו מקומות עבודה, הגדילו כלכלות, שיפרו את עמידות התשתית בעולם, הגדילו את הגישה לאנרגיה, משאבים ושירותים חיוניים והפכו את העולם. מקום בטוח ונקי יותר.

מובחנים על ידי האיכות של אנשינו והדחף הבלתי פוסק שלנו לספק את התוצאות המוצלחות ביותר, אנו מיישרים את יכולותינו ליעדי לקוחותינו כדי ליצור השפעה חיובית מתמשכת.

אנו משרתים את התשתית; גרעיני, ביטחוני וסביבתי; נפט, גז וכימיקלים; ושווקי כרייה ומתכות. השירותים שלנו נעים בין תכנון והשקעה ראשוניים, דרך הקמה ותפעול.

הליבה לבכטל הם הערכים שלנו – אתיקה, בטיחות, איכות, אנשים, תרבות, מערכות יחסים, חדשנות וקיימות, והבריתות שלנו – יושרה, כבוד, שיתוף פעולה, אמון ומסירה. הם מה שאנחנו מאמינים, מה הלקוחות יכולים לצפות ואיך אנו מספקים.
בטיחות, איכות, אתיקה וקיימות

דור שפייזמן גבעתיים בנייה בנוי על ערכים של מצוינות ושלמות שנבדקו בזמן. פירוש הדבר לעבוד בסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר ולהימדד על ידי האיכות המתמשכת של הפרויקטים שלנו. שנה אחר שנה אנחנו בין החברות הבטוחות בתעשייה שלנו.

אנו מחויבים להשאיר מורשת של התקדמות על ידי פיתוח מיומנויות מקומיות לצורך הזדמנות כלכלית מתמשכת והתנדבות זמננו וכישרוננו לקהילות בהן אנו עובדים.

דור שפייזמן גבעתיים

צרו קשר עוד היום